Podsumowanie 2019 roku

Data: 16.01.2020

Rok 2019 upłynął pod znakiem intensywnych zmian organizacyjnych w naszych przedsiębiorstwach. Wraz z GSG Towers i Stocznią Gdańsk na szerokie wody wypłynęła spółka wiodąca Baltic Operator, która otrzymała nowe logo, opracowane na bazie historycznego sygnetu Stoczni Gdańsk. Odświeżyliśmy naszą witrynę internetową, którą zamierzamy stale rozwijać.

Rok 2019 to kilkaset nowych pracowników i współpracowników Stoczni, do czego przyczyniła się kampanią prozatrudnieniowa, prowadzona na terenie trójmiasta pod nazwą „Rób Wielkie Rzeczy”.

Rok 2019 to wzmożona obecność na targach w różnych miejscach globu i pozyskiwanie strategicznych klientów oraz pozytywna realizacja pilotażowych projektów, których efektami będziemy chwalili się wkrótce, to także długo wyczekiwany powrót produkcji okrętowej, która wraz z offshore, konstrukcjami dla energetyki wiatrowej oraz infrastruktury przeładunkowej wypełnia strategiczne założenia funkcjonowania przedsiębiorstw w oparciu o zdywersyfikowany portfel zamówień.

2019 to uczestnictwo panelach eksperckich podczas których dyskutowaliśmy o gotowości polskiego przemysłu do zaangażowania w realizację epokowych projektów z zakresu Morskiej Energetyki Wiatrowej oraz czynne uczestnictwo w strukturach Związku Pracodawców Forum Okrętowe.

2019 to także kultywowanie pamięci o naszej tradycji i korzeniach, poprzez zaangażowanie spółek wraz z NSZZ Solidarność Stoczni Gdańskiej w obchody rocznic upamiętniających stoczniową ofiarę, którą złożyli pomordowani przez komunistyczny reżim.

1/9
Lorem ipsum
dolor sit amet,
Gdańsk, PL
poprzedni wpis następny wpis