pl
en
ff
Technologia produkcji

 

Zwijarki do blachy grubej

Firma dysponuje specjalistycznymi urządzeniami do zwijania blachy grubej. Najnowsza i największa z nich to duża zwijarka - MCB 3090WT. To jedna z największych maszyn na terenie stoczni i jedna z kilku tego typu maszyn w Polsce. Zadaniem zwijarki jest przygotowanie podstawowych elementów do budowy wież wiatrowych, tzw. zwijek, z których montowane są większe sekcje. Główne parametry zwijarki MCB 3090WT:

Zwijarka ta jest drugim tego typu urządzeniem w naszym zakładzie, pierwsza jest urządzeniem mniejszym typu MCB 3070WT. 

Technologie spawalnicze

Stosujemy nowoczesne metody spawania:

Główne procesy spawania odbywają się przy zastosowaniu urządzeń do spawania półautomatycznego i automatycznego, co zapewnia wysoką jakość, wydajność procesu produkcji oraz dbałość o środowisko pracy. GSG Towers dysponuje obecnie 11 słupowysięgnikami do spawania półautomatycznego. To największy tego rodzaju park maszynowy w Polsce. 

Nowoczesne metody konserwacji i malowania

Dzięki nowoczesnym urządzeniom malarskim w jakie wyposażona jest Linia Konserwacyjno - Malarska oferujemy malowanie farbami epoksydowymi wysokocynkowymi z możliwością metalizacji dla lepszej ochrony - zgodnie z najwyższymi standardami przemysłowymi. 

Stanowiska wyposażeniowe

Wszelkiego rodzaju instalacje oraz montaż wyposażenia wewnętrznego oraz zewnętrznego wykonywany jest w naszych halach produkcyjnych.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację jego polityki prywatności.