Praca

TRASER NUMERYCZNY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie dokumentacji traserskiej
  • wykonywanie kart wykrojów elementów
  • generowanie programów CNC
  • wykonywanie szkiców montażowo-pomiarowych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie techniczne (w obszarze: Okrętownictwo, Obróbka i prefabrykacja wyrobów stalowych, Budownictwo konstrukcji  stalowych)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość procesów technologicznych z zakresu obróbki materiałów
  • terminowość
  • komunikatywność
  • sumienność

OFERUJEMY:

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli żłobków)
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „TRASER NUMERYCZNY”, na adres e-mail:  rekrutacja@gdanskshipyard.pl  ,
Więcej informacji udzielamy również pod nr Tel. : 58 769 16 40 lub 508-008–039