Praca

SUWNICOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa suwnic sterowanych z kabiny – suwnice hakowe i chwytnikowe /magnesowe/.
  • Załadunek i rozładunek towarów i materiałów przy użyciu suwnicy.
  • · Podnoszenie, przenoszenie i pozycjonowanie ładunku przy użyciu suwnicy.
  • Zapewnienie bieżącej kontroli nad powierzonymi maszynami i urządzeniami transportu bliskiego wraz z ich wyposażeniem.
  • Prawidłowa realizacja zadań wynikająca z planów produkcyjnych - zgodnie z Dokumentacją Techniczno-Ruchową suwnicy.

WYMAGANIA:

  • Zaświadczenie Kwalifikacyjne Urzędu Dozoru Technicznego do obsługi Urządzeń Transportu Bliskiego kategorii IS /suwnice chwytnikowe.
  • Mile widziane doświadczenie

OFERUJEMY:

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli żłobków)
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: "SUWNICOWY" na adres e-mail:  rekrutacja@gdanskshipyard.pl .
Więcej informacji udzielamy również pod nr tel : 58 769 16 40 lub 508 - 008 – 039