Praca

STRAŻAK – PORTIER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • monitorowanie terenu GSG Towers Sp. z o.o. w zakresie ochrony przeciwpożarowej, a w szczególności:
    - przejezdności dróg pożarowych,
    - rozmieszczenia podręcznego sprzętu gaśniczego,
    - dostępności do sprzętu gaśniczego,
    - drożności dróg ewakuacyjnych,
    - przestrzegania zakazów obowiązujących w GSG Towers Sp. z o.o.,
    - dostępu do hydrantów przeciwpożarowych;
  • wydawanie kluczy,
  • prowadzenie ewidencji osób wchodzących po godzinach pracy,
  • alarmowanie w przypadku pożaru,
  • przeprowadzanie ewakuacji z miejsc zagrożenia,
  • przystępowanie do akcji ratowniczo-gaśniczej przy użyciu podręcznego sprzętu gaśniczego,
  • współpraca z jednostkami PSP przybyłymi na miejsce zdarzenia.

WYMAGANIA:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku strażak,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych.

OFERUJEMY:

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce,
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: ,,STRAŻAK - PORTIER”, na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl .

Więcej informacji udzielamy również pod nr Tel. : 58 769 16 40 lub 508-008–039