Praca

SPECJALISTA DS. PŁAC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie list płac
  • naliczanie należności i potrąceń
  • przygotowywanie deklaracji rozliczeniowej dla ZUS i US
  • sporządzanie i przekazywanie zestawień do innych działów firmy
  • sporządzenie zaświadczeń
  • korespondencja z instytucjami zewnętrznymi
  • sporządzenie i rozliczanie umów

WYMAGANIA:

  • 3 lata w zawodzie, obsługa "płacowa" min. 150 pracowników,
  • wykształcenie średnie w obszarze HR, finanse
  • znajomość aktów prawnych,
  • znajomość programu Płatnik,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy własnej, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia.

OFERUJEMY:

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli/ żłobków)
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: ,,SPECJALISTA ds. PŁAC”, na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl
Więcej informacji udzielamy również pod nr Tel. : 58 769 16 40 lub 508-008–039