Praca

SPECJALISTA DS. KADŁUBOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiada za sprawdzenie zgodności wykonywanych konstrukcji stalowych i połączeń spawanych z powierzoną dokumentacją techniczną, specyfikacją, przepisami towarzystw klasyfikacyjnych i wytycznymi klienta
  • Sprawdza ważność certyfikacji niezbędnego do wykonania inspekcji sprzętu
  • Odpowiada za zdanie do klienta wcześniej zaakceptowanej konstrukcji stalowej

WYMAGANIA:

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze kontroli jakości
  • Certyfikat uprawniający do wykonywania inspekcji wizualnych złączy spawanych VT-2
  • Dobra znajomość rysunku technicznego oraz zasad budowy konstrukcji stalowych, statków i innych obiektów pływających
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli / żłobków, „wczasy pod gruszą”)
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: "spec. ds. kadłubowych" na adres e-mail:
rekrutacja@gdanskshipyard.pl   .
Więcej informacji udzielamy również pod nr tel : 58 769 16 40 lub 508 - 008 – 039