Praca

SPECJALISTA DS. EKONOMIKI INFRASTRUKTURY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie planów, aktualizacja i analiza nakładów na remonty i inwestycje.
  • Sporządzanie i opracowywanie analiz wykonania i efektywności obszaru infrastruktury.
  • Rozliczanie kosztów w obszarze utrzymania ruchu, transportu i infrastruktury.

WYMAGANIA:

  • 1 rok pracy na stanowisku w obszarze budżetowania i kontrolingu
  • znajomość zasad rachunkowości
  • znajomość zagadnień kontrolingu
  • wykształcenie wyższe w obszarze ekonomii
  • umiejętność samodzielnego działania
  • komunikatywność
  • mile widziana:  znajomość systemów ERP

OFERUJEMY:

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli/ żłobków)
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: ,,SPECJALISTA ds. EKONOMIKI I KONTROLINGU”, na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl

Więcej informacji udzielamy również pod nr Tel. : 58 769 16 40 lub 508-008–039