Praca

SPAWACZ PÓŁAUTOMATYCZNY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wykonywanie połączeń spawanych co najmniej dwoma procesami, w tym jednym na poziomie jakości ‘’B” według EN ISO 5817, drugim na poziomie ‘’B+” według EN 1090.
  • Przygotowywanie stanowiska pracy, kontrolowanie parametrów podczas spawania zgodnie z technologią – WPS oraz przygotowywanie złączy do odbioru wizualnego .
  • Wykonywanie  żłobień elektro-powietrznych oraz napraw niezgodności spawalniczych na podstawie raportów NDT.
  • Spawanie rur w pozycjach wymuszonych (H-L045).

WYMAGANIA

  • Aktualny certyfikat spawacza według EN ISO 9606 w zakresie wykonywania spoin czołowych i pachwinowych oraz certyfikat operatora sprzętu spawalniczego według EN ISO 14732.
  • Certyfikat poddźwigowego/ hakowego – sygnalisty.

OFERUJEMY

  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce,
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń,
  • bogaty pakiet socjalny (między innymi dofinansowanie do przedszkoli / żłobków oraz „wczasy pod gruszą”)
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę oraz nowy system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska na adres e-mail:  rekrutacja@gdanskshipyard.pl  ,
Więcej informacji udzielamy również pod nr tel : 58 769 16 40 lub 508 - 008 – 039