Praca

OPERATOR URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wykonywanie połączeń spawanych co najmniej jednym rodzajem:

-urządzenia spawalniczego na poziomie jakości EN 5817-B

-procesu spawania manualnego na poziomie jakości EN 5817-C.

  • Przygotowywane złączy do spawania ( sprawdza jakość montażu, oczyszcza powierzchnię, podgrzewa wstępnie).
  • Montowanie/demontowanie płytek wybiegowych.
  • Wykonywanie manualnie spoin szczepnych i pierwszych ściegów wypełniających, wykonywanie pomiarów spoin oraz przygotowywanie złączy do odbioru wizualnego.
  • Kierowanie transportem stanowiskowym (uprawnienia hakowego).

WYMAGANIA

  • Aktualny certyfikat spawacza według EN ISO 9606 w zakresie wykonywania spoin czołowych oraz certyfikat operatora sprzętu spawalniczego według EN ISO 14732
  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu cięcia termicznego.
  • Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia poddźwigowego/ hakowego – sygnalisty.
  • Znajomość identyfikacji materiałów dodatkowych do spawania i sposobów kontroli temperatur międzyściekowych.
  • Znajomość wartości granicznych dla podstawowych niezgodności spawalniczych wg EN ISO 5817.

OFERUJEMY

  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce,
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń,
  • bogaty pakiet socjalny (między innymi dofinansowanie do przedszkoli / żłobków oraz „wczasy pod gruszą”)
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę oraz nowy system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska na adres e-mail:  rekrutacja@gdanskshipyard.pl  ,
Więcej informacji udzielamy również pod nr tel : 58 769 16 40 lub 508 - 008 – 039