Praca

MONTER

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

MONTER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montowanie konstrukcji wg rysunku i dokumentacji
  • wykonywanie cięcia blach wg trasy z wolnej ręki palnikiem tlenowym lub plazmą
  • szlifowanie i oczyszczanie elementów na stanowiskach stacjonarnych
  • wykonywanie spoin szczepnych

WYMAGANIA:

  • ukończona zasadnicza szkoła zawodowa o kierunku mechanicznym lub kurs montera konstrukcji stalowych/kadłubów okrętowych
  • 3 lata praktyki przy montażu elementów konstrukcji stalowych/ kadłubów okrętowch
  • znajomość technologii montażu elementów konstrukcji stalowej/kadłuba okrętowego
  • znajomość dokumentacji technologicznej, ze szczególnym uwzględnieniem czytania rysunku kadłubowego/maszynowego
  • podstawowa znajomość  zagadnień metrologii, technik traserskich oraz dokumentacji normalizacyjnej
  • podstawowa znajomość zjawiska powstawania odkształceń spawalniczych oraz metod ich zapobiegania

OFERUJEMY:

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli żłobków)
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „MONTER”, na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl,

Więcej informacji udzielamy również pod nr tel : 58 769 21 19 lub 508 - 008 – 039

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

UWAGA: JEŚLI NIE POSIADASZ KTÓREGOŚ Z UPRAWNIEŃ WYMAGANYCH NA STANOWISKU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PODNIESIENIA KWALIFIKACJI W RAMACH STRUKTUR SPÓŁEK GSG.