Praca

MŁODSZA KSIĘGOWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikowanie otrzymanych dokumentów księgowych i sprawdzanie potwierdzenia poprawności dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym, oraz weryfikowanie pod względem rachunkowym;
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu księgowego i samodzielne wykonywanie prostych księgowań;
  • wystawianie i księgowanie cyklicznych faktur sprzedaży w oparciu o obowiązujące umowy i porozumienia
  • prowadzenie rejestru umów i bieżące weryfikowanie ich zakresów;
  • rozliczanie krajowych i zagranicznych delegacji służbowych;
  • przygotowywanie podstawowych zestawień, raportów i uzgodnień;
  • ewidencjonowanie, oznaczanie, klasyfikowanie i porządkowanie dokumentów.

WYMAGANIA:

  • min. 6 miesięcy pracy w pełnej księgowości lub potwierdzony staż;
  • wykształcenie w kierunku rachunkowości
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pozyskiwania informacji z organizacji

OFERUJEMY:

  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli / żłobków, „wczasy pod gruszą”)
  • stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: "MŁODSZA KSIĘGOWA" na adres e-mail:
rekrutacja@gdanskshipyard.pl   .
Więcej informacji udzielamy również pod nr tel : 58 769 16 40 lub 508 - 008 – 039