Praca

MALARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletowanie i przygotowywanie materiałów potrzebnych do czyszczenia i malowania.
  • ręczne prace malarskie
  • przygotowywanie powierzchni do malowania
  • malowanie natryskowe
  • przygotowywanie wyrobu do odbioru finalnego

WYMAGANIA:

  • Znajomość podstawowych zasad norm i standardów z przygotowania powierzchni
  • Podstawowa znajomość z zasad nakładania powłok ochronnych

OFERUJEMY:

  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce.
  • Pracę w ciekawym i dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń.
  • Bogaty pakiet socjalny (między innymi dofinansowanie do przedszkoli / żłobków oraz „wczasy pod gruszą”).
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę oraz nowy system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: "MALARZ" na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl   .
Więcej informacji udzielamy również pod nr tel : 58 769 16 40 lub 508 - 008 – 039