Praca

KOWAL

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KOWAL

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie pod nadzorem korekty kształtu elementów konstrukcji stalowych.
  • Wykonywanie pomiarów geometrycznych sekcji płaskich.
  • Korygowanie geometrii sekcji płaskich.

WYMAGANIA:

  • Podstawowa znajomość właściwości termicznych stali.
  • Podstawowa znajomość zjawiska powstawania odkształceń spawalniczych.
  • Znajomość sposobów kontroli temperatur nagrzewania stali.
  • Znajomość właściwości termicznych stali.
  • Znajomość zjawiska powstawania odkształceń spawalniczych.
  • Znajomość metod zapobiegania nadmiernym odkształceniom spawalniczym.
  • Podstawowa znajomość norm, standardów wykonania i instrukcji technologicznych dotyczących prostowania płomieniowego konstrukcji stalowych.
  • Podstawowa znajomość zagadnień metrologii

OFERUJEMY:

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli żłobków)
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „KOWAL”, na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl,

Więcej informacji udzielamy również pod nr tel : 58 769 21 19 lub 508 - 008 – 039

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

UWAGA: JEŚLI NIE POSIADASZ KTÓREGOŚ Z UPRAWNIEŃ WYMAGANYCH NA STANOWISKU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PODNIESIENIA KWALIFIKACJI W RAMACH STRUKTUR SPÓŁEK GSG.