Praca

KOSZTORYSANT

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie różnego rodzaju zestawień dotyczących materiałów i ich kosztów, pracochłonności itp.
  • wydawanie limitów pracochłonności na projekt handlowy
  • administrowanie i aktualizowanie baz normatywów kosztorysowych
  • określanie wstępnej kolejność czynności technologicznych do wykonania zakresu zapytania ofertowego
  • wydawanie pod nadzorem dokumentacji technologicznej i kart pracy na zlecenia usługowe

WYMAGANIA:

  • 1 rok pracy na stanowiskach pokrewnych
  • wykształcenie kierunkowe w obszarze okrętownictwo, stalowe konstrukcje i urządzenia wielkogabarytowe
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość procesów technologicznych z zakresu obróbki materiałów
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli żłobków)
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „KOSZTORYSANT”, na adres e-mail:  rekrutacja@gdanskshipyard.pl  ,
Więcej informacji udzielamy również pod nr Tel. : 58 769 16 40 lub 508-008–039