Praca

KONTROLER RYZYKA FINANSOWEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ocenianie zdolności płatniczej kontrahentów
  • prognozowanie przepływu pieniężnego
  • koordynowanie współpracy z instytucjami zewnętrznymi
  • tworzenie sprawozdań
  • koordynowanie zarządzaniem ryzyka finansowego
  • monitorowanie stanu kapitału
  • weryfikowanie poprawności zleceń płatniczych

WYMAGANIA:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisk
  • wykształcenie wyższe w obszarze ekonomiczno-finansowym lub prawnym

OFERUJEMY:

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
  • bogaty pakiet socjalny
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „KONTROLER RYZYKA FINANSOWEGO”, na adres e-mail:  rekrutacja@gdanskshipyard.pl  ,
Więcej informacji udzielamy również pod nr Tel. : 58 769 16 40 lub 508-008–039