Praca

INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie nadzoru inwestorskiego nad prowadzonymi robotami inwestycyjno- remontowymi
  • Sporządzanie protokołów odbioru i rozliczeń wykonywanych prac
  • Udział w opracowywaniu założeń dla planowanych robót inwestycyjno-
  • remontowych oraz wykonywanie kosztorysów
  • Dokonywanie przeglądów obiektów wraz ze sporządzeniem odpowiednich protokołów
  • Bieżący nadzór nad eksploatacją budynków i budowli.

WYMAGANIA:

  • kandydat musi posiadać uprawnienia budowlane (wykonawcze) bez ograniczeń w branży konstrukcyjno- budowlanej
  • umiejętności kosztorysowania
  • dobra znajomość obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce
  • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowania do przedszkoli / żłobków)
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO”, na adres e-mail:  rekrutacja@gdanskshipyard.pl  ,
Więcej informacji udzielamy również pod nr tel : 58 769 16 40 lub 508 - 008 – 039