Praca

GŁÓWNA KSIĘGOWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad księgami rachunkowymi jednej ze Spółek, w tym odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg rachunkowych i rozliczenia podatkowe jednej ze spółek
  • kontrola prawidłowości operacji księgowych i finansowych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • nadzór nad sporządzeniem sprawozdania finansowego,
  • nadzór nad przygotowaniem danych do kwartalnych oraz rocznych pakietów konsolidacyjnych
  • nadzór, zarządzanie i organizacja pracy w dziale księgowości,
  • uczestniczenie we wzajemnym uzgadnianiu transakcji pomiędzy pozostałymi spółkami grupy.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe lub średnie w kierunku rachunkowości,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku z-ca głównego księgowego lub główny księgowy,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków VAT, CIT,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Exel),
  • samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia, analizy i interpretacji wniosków,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowania do przedszkoli i żłobków),
  • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń,
  • pracę pełną wyzwań w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: "GŁÓWNA KSIĘGOWA" na adres e-mail:
rekrutacja@gdanskshipyard.pl   .
Więcej informacji udzielamy również pod nr tel : 58 769 16 40 lub 508 - 008 – 039