pl
en
Specjalista do Spraw Rozwoju Organizacji
Katarzyna Tomaszewska
k.tomaszewska@gdanskshipyard.pl
+48 58 769 24 50; +48 503 480 120
ff
Zarządzanie projektowe

Rynek stoczniowy wymaga obecnie dużej elastyczności reakcji, dlatego Spółki grupy GSG definiują nowoczesne zarządzanie projektami jako kluczowy czynnik sukcesu i aktywnie dążą do utworzenia organizacji zarządzanej projektowo.

Jak to wygląda w praktyce? Od 2013 roku Spółka prowadzi całą działalność produkcyjną w systemie projektowym, z uwzględnieniem 5 faz - opisu projektu, planowania, realizacji, kontroli i koordynacji oraz podsumowania realizacji projektu. Każdy z etapów ma określony, specyficzny cel oraz ustanowione procedury raportowania i komunikacji, których efektem jest dynamiczny i pełny obraz działalności operacyjnej Spółki.

Celem Spółki jest zachęcanie pracowników na wszystkich poziomach organizacji do przedstawiania propozycji projektów rozwojowych o różnym zakresie i różnej perspektywie czasowej, a następnie realizacji tych projektów w roli Project Managera. W tym celu zostało utworzone Biuro Rozwoju Organizacji, którego zadaniem jest propagowanie nowego stylu zarządzania, gromadzenie idei, wsparcie pracowników w realizacji pierwszych projektów oraz koordynowanie projektów strategicznych.

Dla GSG Zarządzanie projektowe jest naturalnym wyborem, ponieważ właściwie każde realizowane przez Spółkę zamówienie jest projektem, którego celem jest wytworzenie unikalnego produktu, w terminie, w budżecie oraz przy uwzględnieniu wszelkich norm jakości.

Biuro Rozwoju Organizacji zbiera wszystkie pomysły na rozwój naszej Grupy – jeżeli Ty masz jakiś, zgłoś się do nas

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację jego polityki prywatności.