pl
en
Kierownik Szkolenia Zawodowego
Tomasz Steinborn
t.steinborn@gsgakademia.pl
tel. (58) 769-21-57 lub 515-054-169
ff
O Akademii

GSG Akademia Rozwoju została utworzona przez grupę GSG i jest nakierunkowana na służenie rozwojowi kompetencji pracowników przemysłu. Spółka pragnie kontynuować tradycje Grupy Szkoleniowej Stoczni Gdańsk, wieloletniego lidera w kształceniu spawaczy na terenie Pomorza, a przede wszystkim wyznaczać nowe trendy w rozwoju sektora konstrukcyjno-stoczniowego.

Misją Spółki jest promocja zatrudnienia w branży przemysłowej oraz szerzenie idei rozwoju indywidualnego na tego typu stanowiskach. Akademia stawia sobie za cel popularyzację nauki przez całe życie i podkreśla istotę realizacji zawodowej poprzez zapewnienie wysokiej jakości kształcenia, dostosowanego do potrzeb, zarówno zainteresowanych, jak i dynamicznie zmieniającego się rynku.

Spółka kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo i higienę pracy. W nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, który chce zaistnieć na rynku międzynarodowym, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ma ogromne znaczenie. Priorytetem Akademii jest zaszczepienie w świadomości pracowników płynących z tego korzyści.

GSG Akademia Rozwoju znajduje się przy hali produkcyjnej GSG Stoczni Gdańsk i GSG Towers, dzięki czemu wyróżnia się wśród konkurentów bogatym wyposażeniem i profesjonalną kadrą. Wszyscy instruktorzy, oprócz wiedzy teoretycznej, posiadają wiedzę praktyczną popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Kierownikiem Akademii jest Tomasz Steinborn, związany ze Stocznią od niemal 30 lat.

Co ważne, oprócz kształcenia pracowników branży stoczniowej, posiadamy propozycje szkoleniowe dla pracowników budowy konstrukcji stalowych. Energetyka odnawialna i konstrukcje typu offshore to dziedziny szybko rozwijające się i, według wszelkich prognoz, z roku na rok zatrudniające coraz więcej wyspecjalizowanych fachowców. GSG Akademia Rozwoju, jako nowoczesna placówka, posiada ofertę szkoleniową dopasowaną do zapotrzebowania na rynku.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację jego polityki prywatności.